Logo Pracuj.pl

Magazynier

KALETA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 200–5 500
brutto / mies.
  • Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

KALETA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wydawnicza 17A

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie oraz rozładunek towaru zgodnie z planem oraz dokumentacją,
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki,
  • Planowanie, rozmieszczanie oraz zabezpieczanie towaru na przestrzeni magazynowej
  • Wystawianie faktur,
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji,
  • Uczestniczenie w procesie reklamacji,
  • Dbanie o porządek w magazynie,
  • Obsługiwanie wózka widłowego oraz urządzeń biurowo - magazynowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie – minimum średnie,
  • Uprawnienia wózki widłowe,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność obsługi komputera – MS Office,
  • Skuteczność w działaniu,
  • Dyspozycyjność.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programów księgowych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowa o pracę,
  • Duże perspektywy rozwoju,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Telefon, komputer,
  • Praca w młodym zespole.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Firma Kaleta Group Sp. z o.o. działa w branży chłodniczej od 1985 r. Specjalizujemy się w sprzedaży, montażach i serwisie przemysłowych instalacji chłodniczych, sprzedaży i serwisie wytwornic lodu technologicznego i kostkarek firmy SCOTSMAN oraz urządzeń do odzysku ciepła z instalacji chłodniczych firmy DK.

Magazynier, Wydawnicza 17A, Łódź