Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Delfarma

  • Dostawcza 17, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Delfarma

Dostawcza 17

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie / wydanie towaru

  • kontrola jakości

  • skanowanie towaru

  • czynności związane z utrzymaniem magazynu

  • zachowanie norm i standardów BHP

Nasze wymagania

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • gotowości do pracy w wybrane weekendy

  • motywacji do podjęcia stabilnej pracy na pełen etat

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • zaangażowania w realizację powierzonych zadań

  • odpowiedzialności za wykonywaną pracę

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie stałe i system premiowy zależny od osiąganych wyników

  • Wsparcie doświadczonego zespołu

  • System motywacyjny: w ramach kafeterii MyBenefit

  • Opiekę medyczną

  • Kartę sportową Fit Profit

  • Przyjazną atmosferę pracy

Delfarma

Jako pionier i lider importu równoległego dostarczamy na polski rynek tańsze leki i tym samym znacząco przyczyniamy się do zmniejszenia kosztów ochrony zdrowia. Posiadamy najszersze portfolio produktów, które dostarczamy do najlepszych aptek, hurtowni i szpitali. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która ceni ludzi ambitnych i kreatywnych, podchodzących do pracy z pasją i zaangażowaniem. Zatrudniamy zarówno osoby z doświadczeniem zawodowym, jaki i dopiero rozpoczynających swoja przygodę na rynku pracy.

Jeżeli jesteś gotowy zmierzyć się z prawdziwymi wyzwaniami, cenisz sobie długotrwałą współpracę oraz lojalność, Właśnie na Ciebie czekamy!

Już dzisiaj możesz pomyśleć o swojej dalszej karierze i rozpocząć współpracę z renomowaną firmą z branży farmaceutycznej.

Przewiń do profilu firmy