Logo Pracuj.pl

Magazynier

DelfarmaO firmie

  • Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Delfarma

Dostawcza 17

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie / wydanie towaru
  • kontrola jakości
  • skanowanie towaru
  • czynności związane z utrzymaniem magazynu
  • zachowanie norm i standardów BHP

Nasze wymagania

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • gotowości do pracy w wybrane weekendy
  • motywacji do podjęcia stabilnej pracy na pełen etat
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zaangażowania w realizację powierzonych zadań
  • odpowiedzialności za wykonywaną pracę

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe i system premiowy zależny od osiąganych wyników
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • System motywacyjny: w ramach kafeterii MyBenefit
  • Opiekę medyczną
  • Kartę sportową Fit Profit
  • Przyjazną atmosferę pracy

Jako pionier i lider importu równoległego dostarczamy na polski rynek tańsze leki i tym samym znacząco przyczyniamy się do zmniejszenia kosztów ochrony zdrowia. Posiadamy najszersze portfolio produktów, które dostarczamy do najlepszych aptek, hurtowni i szpitali. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która ceni ludzi ambitnych i kreatywnych, podchodzących do pracy z pasją i zaangażowaniem. Zatrudniamy zarówno osoby z doświadczeniem zawodowym, jaki i dopiero rozpoczynających swoja przygodę na rynku pracy.

Jeżeli jesteś gotowy zmierzyć się z prawdziwymi wyzwaniami, cenisz sobie długotrwałą współpracę oraz lojalność, Właśnie na Ciebie czekamy!

Już dzisiaj możesz pomyśleć o swojej dalszej karierze i rozpocząć współpracę z renomowaną firmą z branży farmaceutycznej.

Magazynier, Dostawcza 17, Łódź