Logo Pracuj.pl

Magazynier

Media ExpertO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie, kompletowanie, załadunek towaru
  • kontrola jakości oraz ilości przyjmowanego asortymentu
  • weryfikacja jakości i ilości wydawanego towaru

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, zaangażowanie w powierzone zadania

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • premię za efektywność, frekwencję i staż pracy
  • wydłużone przerwy w czasie pracy
  • do 1500 zł za program poleceń pracowniczych
  • dodatek nocny 40%
  • obiad za złotówkę
  • szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach

Benefity

  • darmowy transport
  • premie specjalne
  • strefa relaksu
  • opieka fundacji MediaExpert „Włącz się”

JESTEŚMY EXPERTEM. MEDIA EXPERTEM. W KILKANAŚCIE LAT Z MAŁEGO, RODZINNEGO BIZNESU ZMIENILIŚMY SIĘ W NAJWIĘKSZĄ SIEĆ ELEKTROMARKETÓW W POLSCE. PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS!

Pakiet anty-wirus:

  • płyny do dezynfekcji i mydła antybakteryjne
  • odkażanie powierzchni stolików, balustrad, klamek itd.
  • bezpieczne wydawanie posiłków (rękawiczki, płyny dezynfekcyjne, fartuchy ochronne, jednorazowe pojemniki)
  • pomiar temperatury na wejściu
  • unikanie zgromadzeń
  • dezynfekcja autobusów dowożących pracowników
  • dezynfekcja na stanowiskach obsługi kurierskiej
  • instrukcja mycia rąk i informacje o wirusie

Magazynier, Łódź