Oferta pracy

Magazynier

RR Donnelley GTS Poland Sp. z o. o.

Zakładowa 90/92

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, wydawanie materiałów oraz produktów gotowych,

  • Obsługa urządzeń transportu wewnętrznego,

  • Obsługa magazynowych programów komputerowych.

Nasze wymagania

  • Praktyczna umiejętność obsługi wózków widłowych bocznych (wysoki skład - uprawnienia UDT),

  • Umiejętność obsługi komputera + podstawowa obsługa MS Excel,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,

  • Atrakcyjne warunki pracy w atmosferze współpracy w profesjonalnej firmie o zasięgu międzynarodowym),

  • Bezpieczne warunki pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Premie miesięczne,

  • Dodatkowa premia kwartalna,

  • Specjalny dodatek do pracy w porze nocnej,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m. in. opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie),

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

RR Donnelley GTS Poland Sp. z o. o. w Łodzi dostarcza rozwiązania w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Pracujemy na rzecz Klientów z sektorów technologicznego oraz medycznego, świadcząc nastepujące usługi: pozyskiwanie poddostawców i zakup komponentów w tym opakowań oraz innych elementów produktu gotowego, kompletacja zestawów produktowych, a następnie ich dystrybucja.

Przewiń do profilu firmy