Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Nowa Szkoła Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie wysyłek towarów

  • przyjmowanie dostaw towarów

  • obsługa magazynowych programów informatycznych

  • kontrola stanów magazynowych

  • obsługa operacji magazynowych

  • uczestnictwo w inwentaryzacjach oraz innych pracach magazynowych

  • kontrola dokumentacji towarowej

  • obsługa zamówień

  • obsługa wysyłek kurierskich

Nasze wymagania

  • samodzielność i zaangażowanie

  • odpowiedzialność

  • umiejętność planowania i organizacji swojej pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • pracę na 1 zmianę w nowoczesnym magazynie klasy A

  • umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej z wieloletnim doświadczeniem

  • pracę w zgranym oraz ambitnym zespole

  • dodatkowe benefity: kartę multisport, ubezpieczenie grupowe na życie i medyczne, prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Firma Nowa Szkoła Sp. z o.o. – lider polskiego rynku materiałów edukacyjnych i rehabilitacyjnych. Od 1992 roku działamy tam, gdzie przebywa małe dziecko. Jesteśmy największą polską firmą, która kompleksowo wyposaża szkoły przedszkola. W naszej ofercie znajdują się między innymi: meble, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt sportowy oraz pomoce edukacyjne. Wysoko wykwalifikowana kadra, odpowiednie zaplecze gospodarcze oraz własna baza (dział projektowania, stolarnia, szwalnia) jest gwarancją wysokiej jakości naszych produktów. Bezpieczeństwo, jakość i edukacja to trzy słowa – klucze sukcesu naszej firmy, którym od zawsze jesteśmy wierni.

Przewiń do profilu firmy