Logo Pracuj.pl

Magazynier

Amii Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zamówień;
  • rozładunki i załadunki;
  • przyjmowanie i wydawanie towarów;
  • rozkładanie asortymentu na odpowiednie lokalizacje w magazynie;
  • dbałość o stan towaru w magazynie;
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych.

Nasze wymagania

  • aktualne uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym KATEGORIA II WJO (zaświadczenie kwalifikacyjne wydane przez UDT);
  • doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych bocznych i obsłudze programów magazynowych;
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (poniedziałek- piątek);
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B;
  • wykształcenie min. zawodowe.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat;
  • terminowe wynagrodzenie;
  • przewidywalny grafik;
  • przyjazną atmosferę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie do pakietu medycznego

Szanowny Kandydacie,

zależy nam na tym, abyś dokonał słusznego wyboru. Abyś wybrał pracę, która będzie Twoją pasją. Tylko wówczas Twój wysiłek, poświęcenie, zaangażowanie dadzą Ci satysfakcję. Tylko wówczas praca będzie dla Ciebie przyjemnością a zatrudniająca Cię firma będzie dumna z wartościowego pracownika. Mamy nadzieję, że to właśnie Amii Sp. z o.o. jako firma z 40 letnią tradycją i nowoczesnym i kreatywnym sposobem zarządzania, będzie tym miejscem, które spełni Twoje i nasze oczekiwania.

AMII Sp. z o.o. to firma z branży AGD, producent urządzeń do uzdatniania wody.

Zapewne wiesz, że smog i zatrute powietrze są ogromnym problemem naszego świata.

Zapewne nie wiesz jeszcze tego, że dziś także woda na świecie jest brudna i wymaga intensywnego oczyszczania, aby mogła być godnym źródłem życia. Nasze produkty „naprawiają” wodę. Pozbawiona „wodnego smogu” zdrowa woda sprawia, że kawa ma wyrazisty smak, herbata jest naprawdę aromatyczna, a naczynia ze zmywarki błyszczą jak diament.

Jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Europie produkujących filtry do wody.

AMII Sp. z o.o. to 150 osobowa firma. Sprzedająca swoje produkty w Polsce i do kilkudziesięciu krajów na całym świecie. Skutecznie realizująca maksymę: „Tylko najlepsze jest wystarczająco dobre” z Nasze zaangażowanie, pasja, praca w przyjaznym środowisku sprawiają, że w Łodzi tworzymy nasze często najnowocześniejsze na świecie produkty. Od wielu lat budujemy na świecie nowy stereotyp: „polskie” znaczy „lepsze”. Inne światowe firmy starają się podpatrywać nasze rozwiązania i stosują nasze standardy. Jesteśmy dumni z tego.

Magazynier, Łódź