Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Compin Polska Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Jędrzejowska 79

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • wszystkie czynności związane z obsługą magazynu,

  • obsługa wózka widłowego,

  • dostarczanie materiałów,

  • składowanie i magazynowanie wyrobów gotowych

Nasze wymagania

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków transportowych, widłowych czołowych oraz wysokiego składowania z unoszoną kabiną mile widziane,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie,

  • mile widziana sprawna umiejętność obsługi wózków widłowych,

  • kreatywność,

  • odpowiedzialność,

  • zaangażowanie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę,

  • bogaty pakiet socjalny (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy „pod Gruszą”,

  • przyjazną atmosferę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Grupa COMPIN została założona w 1902r. we Francji. Od początku swego istnienia główną gałęzią działalności była produkcja foteli dla przemysłu kolejowego. W latach ’50 firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję wyposażenia wnętrz pociągów. W chwili obecnej jesteśmy liderem na rynku zachodnioeuropejskim. Poza Europą współpracujemy z firmami w USA, Indiach, Chinach, Australii, Meksyku. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, użyteczność oraz idealne dopasowanie do potrzeb i wymagań klientów.

Grupa COMPIN posiada swoje filie we Francji, Hiszpanii i Polsce. Filia w Łodzi powstała 2007r. i od tego czasu prężnie się rozwija. Jesteśmy jedynym oddziałem grupy COMPIN, który produkuje fotele całościowo, od krojenia i szycia pokrowców, poprzez klejenie i tapicerowanie aż do finalnego montażu. W 2014r. uruchomiliśmy w naszej siedzibie również Dział Projektowy. Aktualnie firma zatrudnia około 200 pracowników - z tendencją wzrostową. W 2018 roku przenieśliśmy siedzibę do nowej lokalizacji na ul. Jędrzejowskiej 79. Poszukujemy osób z pozytywną energią, kreatywnych, komunikatywnych i pełnych chęci do pracy, które zasilą szeregi naszej firmy i przyczynią się do umocnienia pozycji grupy COMPIN na rynkach światowych.

Przewiń do profilu firmy