Oferta pracy

Magazynier

Vita Idea Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy Siecią Sklepów Spożywczych, założoną w maju 2008 roku.

Na dzień dzisiejszy w Sieci „ROSA” jest zrzeszonych ponad 130 Punktów Sprzedaży Detalicznej. Działania podejmowane przez Naszą Firmę zmierzają do tego, aby Sklepy „Rosa” były przyjazne Klientom, miały profesjonalną obsługę, a sprzedawane w nich produkty i artykuły były zawsze świeże, wysokiej jakości i w przystępnych cenach. Pragniemy zapewnić Naszym Klientom szeroki wybór towarów w nowoczesnych i wygodnie urządzonych sklepach.

Magazynier

Opis stanowiska:

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za przygotowanie zamówień do naszych sklepów. Będziesz odpowiadał także za przyjęcie i wydawanie towarów, ich kontrolę pod względem ilościowym i jakościowym, jak również prowadzeniem ewidencji towarów. Do Twoich zadań będzie należało składowanie towarów w magazynie zgodnie z zasadą FIEFO/FIFO oraz przepisami BHP i ppoż.

Wymagania:

  • punktualność
  • zaangażowanie
  • uczciwość
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • samodzielność
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę
  • pracę w młodym zespole
  • pracę jednozmianową
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku - pracę w przyjaznej atmosferze

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy