Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Biurpap J.M.G. Figińscy Spółka JawnaO firmie

  • Brukowa 28
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pracownik fizyczny

Biurpap J.M.G. Figińscy Spółka Jawna

Brukowa 28

Łódź

Lider w sprzedaży artykułów biurowych, środków czystości, artykułów spożywczych, materiałów eksploatacyjnych i urządzeń drukujących.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej Firmy
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

OPIS STANOWISKA:

  • przyjęcie i wydanie towaru z magazynu
  • kompletacja zamówień
  • wykonywanie zadań zgodnie z wytycznymi przełożonego
  • utrzymywanie ładu i porządku na magazynie

WYMAGANIA:

  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, komunikatywność, sumienność, uczciwość
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • interesującą pracę w rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • wynagrodzenie: podstawa + premia

Szczerze zachęcamy do kontaktu i pracy w Naszej Firmie.

Ogłoszenie archiwalne