Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

NERVOUS sp. z o.o.

  • Fabryczna 25
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Fabryczna 25

Łódź

Nervous to firma z branży deskorolkowej oraz streetwear z dwudziestoletnią historią. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą detaliczną i hurtową deskorolek, sprzętu sportowego oraz odzieży.

Szukamy osób na stanowisko:

Magazynier

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompletowanie zamówień hurtowych oraz detalicznych;
  • Załadunek oraz rozładunek dostaw;
  • Prawidłowe przyjmowanie i wydawanie towarów;
  • Kontrolowanie dokumentacji;
  • Transport towarów do sklepów własnych;
  • Współpraca z działem obsługi klienta oraz innymi działami w firmie;
  • Pilnowanie porządku

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wymagane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku;
  • Znajomość programów sprzedażowych IdoSell oraz Comarch Optima;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość branży deskorolkowej oraz streetwear;

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Zniżki pracownicze na zakup produktów dostępnych w naszych sklepach;
  • Realny wpływ na rozwój;
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Ogłoszenie archiwalne