Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Łódź, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 10.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Magazynier
    Miejsce pracy: Łódź

    Z naszej strony oferujemy:

    Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku medycznym.

    Opis stanowiska:

    • Praca w systemie dwuzmianowym 8-16 ; 14-22,
    • Rzetelne i efektywne kompletowanie towaru i wysyłka,
    • Czytelne umieszczanie na specyfikacjach wszystkich potrzebnych danych (numer serii, data ważności itp.),
    • Kompletowanie towaru  i pakowanie paczek zgodnie z wystawionymi fakturami oraz dokładne opisywanie kartonów, w których znajdują się różne towary,
    • Odpowiednie przygotowanie towaru do transportu (zabezpieczenie przed zniszczeniem),
    • Utrzymywanie w należytym porządku magazynów,
    • Załadunek i rozładunek dostaw,
    • Uzupełnianie stanów magazynowych,
    • Sprawdzanie towaru wydawanego pod względem ilościowym i jakościowym.

    Od Kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenia średniego,
    • Dyspozycyjności oraz doświadczenia w pracach magazynowych, inwentaryzacyjnych,
    • Umiejętności posługiwania się wózkiem widłowym, popartej odpowiednim zaświadczeniem,
    • Cech personalnych, umożliwiających efektywną i bezproblemową pracę w zespole,
    • Zdolności samoorganizacji pracy i odpowiedzialności za powierzone obowiązki,
    • Orientacji w ogólnych zasadach funkcjonowania magazynu.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest SKAMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k z siedzibą w Łodzi, przy ul. Częstochowskiej 38/52, 93-121 Łódź. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych (inspektor@skamex.com.pl). • Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji działań rekrutacyjnych. Kategorie danych osobowych obejmują dane zawarte w ofercie pracy. • Odbiorcą Twoich danych osobowych mogą być podmioty przetwarzające dane na podstawie umowy z administratorem i podmioty współpracujące z administratorem. • Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej. • Twoje dane osobowe będą przechowywane do realizacji kontaktu w celach prowadzenia działań rekrutacyjnych, marketingowych do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych; • Posiadasz prawo żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości kontaktu w celu przeprowadzenia rekrutacji. Decyzje podejmowane wobec danych nie podlegają profilowaniu. ;