Magazynier

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy autoryzowanym Dealerem Nissan. Swoją działalność rozwijamy na terenie Łodzi. Naszą siłą napędową jest motoryzacyjna pasja, którą mamy wielką przyjemność dzielić z naszymi Klientami. Nie pozostajemy w miejscu, nieustannie rozwijamy się i stale podnosimy poprzeczkę w zakresie doboru oferowanych produktów motoryzacyjnych, usług z nimi związanych, a przede wszystkim jakości obsługi naszych Szanownych Klientów.

    W związku z rozwojem naszej firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Magazynier
    Miejsce pracy: Łódź

    OPIS STANOWISKA:

    • udział w procesie przeładunku towarów: wydawanie, przyjmowanie, rozładowywanie towaru; identyfikowanie i układanie towarów według procedur oraz zasad obowiązujących w firmie;
    • prowadzenie dokumentacji magazynowej przychodzącej i wychodzącej;
    • rozliczanie dostaw / wydań towarów;
    • dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru;
    • aktywna sprzedaż części;
    • uzupełnianie systemu dokumentacyjnego w celu zapewnienia przejrzystości operacji oraz weryfikacja poprawności oznakowania dokumentów, kontroli towarów;
    • utrzymanie ładu i porządku w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy;
    • praca dwuzmianowa 8-16 oraz 10-18.

    OCZEKUJEMY:

    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
    • prawa jazdy kat. B;
    • zaangażowania;
    • dokładności;
    • sumienności;
    • umiejętności pracy w zespole.

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
    • atrakcyjne zarobki;
    • przyjemną atmosferę pracy;
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W związku z wymaganiami Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) oraz polskich przepisów prawa pracy, kandydaci do pracy powinni przy aplikowaniu na oferty pracy otrzymać od pracodawcy określone informacje lub wyrazić określone zgody.

    W celu ułatwienia Państwu wypełnienia obowiązków prawnych związanym z pozyskiwaniem danych osobowych kandydatów, poniżej znajdą Państwo edytowalne przykłady określonych klauzul (do zmiany lub uzupełnienia zgodnie z wymaganiami Państwa organizacji). Mają Państwo następujące opcje do wyboru:

    a) Skorzystaj z naszego przykładu i uzupełnij klauzulę (Skopiuj i uzupełnij poniższy przykład klauzuli informacyjnej, a następnie prześlij ją wraz z treścią ogłoszenia)

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  Auto Łódź sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Auto Łódź sp. z o.o.  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem 92-103 Łódź, ul. Brzezińska 28.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres od 22 października do 22 listopada 2018r. a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres miesiąca. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres miesiąca.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Twoje dane osobowe przekażemy do Auto Łódź sp. z o.o.
    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    Przekazujemy Twoje dane osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy do __________ na podstawie decyzji Komisji w sprawie adekwatności ochrony lub programu "Tarcza Prywatności" lub wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych. Masz prawo uzyskania od nas kopii wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych.
    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]

    b) Przygotuj i prześlij swoją klauzulę

    c) Pomiń klauzulę

    Przypominamy, że zgodnie z postanowieniami Ogólnych Zasad Współpracy z Grupą Pracuj Sp. z o. o. klauzule mają charakter jedynie przykładowy i w żadnym przypadku nie stanowią porady prawnej Grupy Pracuj Sp. z o. o. na rzecz klientów. Każdy klient jako administrator danych kandydatów odpowiada samodzielnie za treść i formę określonych klauzul.

    WAŻNE: Przesłane, nowe klauzule informacyjne będą widoczne pod ogłoszeniem od 25-go maja, przed tą datą obowiązują stare klauzule informacyjne.