Oferta pracy

Magazynier

RENO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie towarów zgodnie z zamówieniem;

  • Przyjmowanie dostaw oraz transport na miejsca regałowe zgodnie z normami określającymi warunki składowania;

  • Weryfikacja jakościowa i ilościowa towarów wchodzących oraz wychodzących z magazynu;

  • Utrzymywanie porządku na magazynie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie dystrybucyjnej;

  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych;

  • Gotowości do pracy trzyzmianowej w dni robocze w komorach chłodniczych (mroźnia);

  • Badania sanitarno-epidemiologiczne lub otwartość na ich wykonanie;

  • Dobrej organizacji pracy oraz skrupulatności.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

REN

REN Sp. z o. o. jest jednym z wiodących dystrybutorów żywności mrożonej.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy