Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Logistyk

TENRENT sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zamówień od klientów i ich wprowadzenie do systemu

  • przygotowanie i wysyłka zamówień do dostawców

  • rozliczanie dostaw / wydań towarów

  • kompletowanie zamówień

  • rozkładanie dostaw na półkach i regałach

  • organizowanie wysyłek kurierskich

  • załadunek i rozładunek maszyn

  • sortowanie i pakowanie towaru

  • dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru

  • udział w pracach inwentaryzacyjnych

  • utrzymanie ładu i porządku w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze wymagania

  • gotowość do długoterminowej współpracy

  • motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT (nie jest to wymóg konieczny)

  • znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • doświadczenie w pracy z systemem magazynowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prac

  • szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji

  • dobrą atmosferę w pracy

  • kompleksowe szkolenia dla osób bez doświadczenia

O nas

TenRent oferuje wysokiej klasy, kompleksowo odnawiane urządzenia marki Tennant w opcji wynajmu dostosowanej do oczekiwań Klienta. Jesteśmy jednym z liderów wynajmu krótko i długoterminowego w Polsce. To co nas wyróżnia to Serwis – grupa techników w każdym regionie kraju, wyposażona w odpowiednie narzędzia. TenRent dostarcza serwis dla wszystkich marek maszyn dostępnych na naszym rynku. Szkolenia, które prowadzimy dla naszych Klientów stanowią dopełnienie naszej oferty.