Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Logistyk

WENGLON Sp. z o.o.

Sportowa 12

Dobra (pow. policki)

Twój zakres obowiązków

  • Odbiór towaru z kontrola według rodzaju i ilości

  • Wizualna kontrola towarów otrzymanych na uszkodzenia opakowania lub samego produktu

  • Udokumentowanie uszkodzonych towarów lub ich opakowań

  • Reklamacja otrzymanego uszkodzonego towaru

  • Magazynowanie towarów i ich udostępnianie do produkcji

  • Zarzadzanie dokumentacja robocza dla zleceń zewnętrznych i ponowny rozdział zwróconego towaru

  • Elektroniczny zapis (skanowanie) dowodów dostawy i przekazanie do archiwum

  • Księgowanie towarów złożonych do magazynu (system ERP - Majesty)

  • Dostarczenie materiałów i dokumentacji roboczej do wyznaczonego miejsca w produkcji

  • Pakowanie i wysyłanie towarów gotowych

  • Dostarczenie koniecznych dokumentów przewozowych na towary i zgłaszanie gotowości wysyłki do spedycji

  • Regularna kontrola stanu magazynu w oparciu o spis stanu magazynu

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji

  • Transport wewnętrzny towarów

Nasze wymagania

  • Sumienność, spostrzegawczość, dokładność

  • Zaangażowanie, dyspozycyjność i odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zdolności manualne

  • Znajomość obsługi komputera

  • Uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • Stale wynagrodzenie miesięczne (umowa o pracę)

  • Szkolenia stanowiskowe

  • Dofinansowanie do wczasów

  • Dopłaty do okularów

  • Przyjazna atmosfera pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Premia świąteczna

  • Premia uznaniowa

Firma WENGLON w Dobrej koło Szczecina od ponad 20 lat zajmuje się wytwarzaniem produktów ze stali nierdzewnej, tytanu i wysokowydajnych tworzyw sztucznych (włókno węglowe, PEEK) dla techniki medycznej oraz komponentów dla automatyki oraz przemysłu lotniczego.

Przewiń do profilu firmy