Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier / Logistyk, miejsce pracy: Łódź Widzew, ul. Zakładowa

  • Łódź, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 24.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy Ahead Professionals - znajdujemy diamenty i dbamy o to, żeby znalazły się w dobrych rękach. Jako nowa marka dedykowana rekrutacjom profesjonalnym wywodzimy się z Job Impulse, a nasze korzenie sięgają 2006 roku. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i daj nam o siebie zadbać.

    Dla naszego klienta, rodzinnej firmy NIE KORPORACJI, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź
    ML/201808/IJ
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Nasza oferta:

    • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
    • Umowa o pracę na pełen etat
    • praca w systemie dwuzmianowym
    • od poniedziałku do piątku

    Zakres zadań:

    • Obsługa i organizacja magazynu
    • Kompletowanie zamówień dla klientów
    • Rozładunek, załadunek oraz rozmieszczanie surowców w magazynie
    • Pobieranie części z magazynu

     Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wiedza z zakresu logistyki magazynowej
    • Obsługa komputera
    Klauzula wymagana: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez administratora danych osobowych Job Impulse Polska sp. z o.o. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Ptasiej 10, w celach bieżącej rekrutacji prowadzonej przez Spółkę. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania (aktualizowania) jak również że podanie moich danych jest dobrowolne. Moje dane osobowe nie będą udostępniane żadnym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt. 6) ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)

    Klauzula opcjonalna: (jeśli chcą Państwo być informowani o innych procesach rekrutacyjnych) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez Job Impulse Polska sp. z o.o. w celach innych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę w przyszłości.