Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Logistyk

NOVA POSHTA POLSKA

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Skanowanie, sortowanie, załadunek/rozładunek przesyłek na palety;

  • Współpraca z działem Magazynu i Obsługi Klienta;

  • Przygotowywanie stosownych dokumentów magazynowych;

  • Wprowadzenie i administrowanie danych w komputerowym systemie magazynowym;

  • Współpraca z kierowcami oraz nadzór nad dokumentacją transportową;

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra obsługa komputera (szczególnie Excel);

  • Gotowość do pracy w oddziale Rzeszów (dokładna lokalizacja Głogów Małopolski);

  • Znajomość języka polskiego na poziomie min. B1, znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego na poziomie C1 – warunek konieczny;

  • Umiejętność współpracy w zespole;

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz odpowiedzialność;

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania;

  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;

  • Szkolenie i przygotowanie do pracy;

O nas

"Nova Poshta" - operator №1 na ukraińskim rynku w branży przesyłek ekspresowych. Nasza firma zapewnia łatwą dostawę dla każdego klienta - do oddziału, poczty i na adres. Firma świadczy usługi logistyczne i dystrybucyjne, dostarczając zarówno najmniejsze paczki, jak i duże ładunki.

W 2022 roku postawiliśmy ambitny cel - rozwijać się tam, gdzie są nasi ludzie, dlatego weszliśmy na Polski rynek. Zapraszamy ludzi do pracy, żeby razem osiągać nasze cele!