Oferta pracy

Magazynier - Logistyk

PRO-VISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Pokorna 2
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracownik fizyczny

PRO-VISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pokorna 2

Warszawa

Jesteśmy jednym z wiodących dystrybutorów i resellerów projektorów multimedialnych i sprzętu audio-video w Polsce. Rocznie sprzedajemy tysiące produktów i realizujemy setki zamówień z całego kraju jak i Europy.

Tworzymy 11-osobowy, zgrany zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów firmy.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

  • Obsługa magazynu
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru
  • Kompletacja zamówień
  • Obsługa programu magazynowo - księgowego
  • Przygotowanie towaru do wysyłki (pakowania i przygotowywanie palet)
  • Rozwożenie towaru (raz na 2-3 dni)
  • Koordynacja czynności serwisowych
  • Nadzór nad zaopatrzeniem w firmie (materiały biurowe)
  • Nadzór nad corocznym remanentem
  • Utrzymanie ładu i porządku w wyznaczonej sekcji magazynu

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku pracownika magazynowego
  • Odpowiedzialność i dobra organizuja pracy własnej i zmysł techniczny
  • Wysoka dbałość o szczegóły i gotowość do pracy fizycznej
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy przy komputerze
  • Szybkości uczenia się i pozyskiwania nowych umiejętności
  • Duża niezależność
  • Wysoka kultura pracy oraz kultura osobista
  • Prawo Jazdy kat. B

To co u nas znajdziesz to:

  • Dobre warunki zatrudnienia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
  • Bezpośredni kontakt z najnowszymi technologiami
  • Stałe wynagrodzenie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy