Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - Logistyk

  • Łazy (pow. piaseczyński), Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą należącą do dynamicznie rosnącej międzynarodowej grupy SYSTEMAIR., w skład której wchodzi ponad 50 firm obejmujących swoim zasięgiem obszar Europy, Bliskiego Wschodu, Azji, Ameryki i Afryki.

    SYSTEMAIR jest wiodącym producentem urządzeń wentylacyjnych, grzewczych i klimatyzacyjnych.

    Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
    Praca w centrali firmy w Łazach k/Warszawy

    Zadania osoby zatrudnionej na w/w stanowisku:

    • Rozładunek i załadunek towarów,
    • Przygotowywanie towarów do wysyłki na podstawie dokumentów magazynowych,
    • Współpraca z firmami przewozowymi i transportowymi, wystawianie dokumentów magazynowych i zleceń przewozowych,
    • Wsparcie przy wprowadzaniu zamówień do systemu, potwierdzaniu przyjętych zamówień do realizacji,
    • Wsparcie przy wystawianiu dokumentów sprzedaży,
    • Bieżąca archiwizacja dokumentów.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia minimum średniego,
    • Mile widziane uprawnienie do kierowania wózkami widłowymi UDT,
    • Prawa jazdy kat. B,
    • Mile widziana znajomości języka angielskiego,
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • Wysokiej kultury osobistej, łatwości nawiązywania kontaktów,
    • Zaangażowania, samodzielności i inicjatywy w działaniu,
    • Bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności ustalania priorytetów,
    • Umiejętności pracy pod presją czasu,

    Oferujemy:

    • Pracę w wymiarze pełnego etatu w stabilnej firmie o wieloletnich tradycjach,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Opiekę medyczną.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą:

    Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w swojej aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)”

    Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Systemair S.A. z siedzibą w Łazach, Aleja Krakowska 169, 05-552 Wólka Kosowska. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.