Oferta pracy

Magazynier - Logistyk wewnętrzny

BAT - Materiały Budowlane

4 9005 700 brutto / mies.
  • Obwodowa 66, Reda
    Reda, pomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 14 paź 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 7:00-15:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Obwodowa 66

Reda

Twój zakres obowiązków

  • obsługiwanie zamówień klientów w magazynie

  • współpraca z pozostałymi działami

  • przygotowywanie towaru do wysyłek

  • przyjmowanie dostaw i dbanie o stan magazynowy

  • dbanie o odpowiednie ułożenie towarów

Nasze wymagania

  • pracowałeś już jako magazynier, operator wózka widłowego i wiesz, że jazda przez 8 godzin dziennie na wózku nie jest dla Ciebie

  • praca na świeżym powietrzu nie jest Ci straszna

  • dążysz do osiągnięcia liczby przechodzonych kroków na poziomie 20 tys. dziennie:)

  • lubisz i potrafisz pracować w zgranym zespole

  • potrafisz organizować swój czas w oparciu o powierzone zadania

  • potrafisz obsługiwać wózki widłowe lub chciałbyś odbyć stosowny kurs

  • potrafisz utrzymywać pozytywne relacje z klientami

To oferujemy

  • ciekawą, niemonotonną pracę

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • zarobki 4900-5700 brutto

  • atrakcyjny system premiowy

  • gwarantowane podwyżki

  • szkolenia potrzebne do realizacji zadań

  • praca na 4 zmiany w godzinach od 6:30 do 18:00 po 8h dziennie (6:30-14:30, 7-15, 8-16, 10-18)

  • dzień wolny za pracę w sobotę

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dojazd firmowym transportem na trasie Sierakowice - Gdańsk

DOŁĄCZ DO EKIPY BATA!

Prowadzimy rekrutację na stanowisko Magazynier - Logistyk wewnętrzny do naszego oddziału Reda.

BAT to nowoczesna sieć hurtowni budowlanych oferująca produkty i usługi dla fachowców. I chociaż BAT powstał 30 lat temu, to nadal przyświeca nam to samo hasło: Człowiek jest najważniejszy. Pewnie dlatego jesteśmy największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni na Pomorzu.

Ten najważniejszy człowiek to Klient i Pracownik - ten, który przychodzi do nas po raz pierwszy i ten, który wraca od lat. Więc rozwijamy portfolio naszych produktów, głównie rodzimych producentów i usług, które oferujemy już w 14 placówkach na terenie naszego regionu oraz w sklepie internetowym. Nasi doświadczeni konsultanci fachowo doradzają w nietuzinkowych budowach i aranżacjach.

A ponieważ ludzie są naszym najsilniejszym ogniwem - dbamy też o rozwój naszych pracowników podczas specjalistycznych szkoleń i warsztatów. Stawiamy na różnorodny zespół, dlatego nasze spotkania integracyjne są epickie. I zawsze z uśmiechem przywitamy Was w naszych sklepach, w nowoczesnym Centrum Stolarskim czy showroomie. Podpowiemy jaką fotowoltaikę wybrać i jak uzyskać na nią ministerialne dofinansowanie.

Nie zapominamy też o naszych korzeniach, dbamy o lokalną społeczność, środowisko i kondycję naszych młodych sportowców. A poza tym jesteśmy blisko, jak dobry sąsiad. Sprawdź!

Przewiń do profilu firmy