Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Logistyk

INMOTION sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 075,195 384,35 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 12:00-20:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Jerzmanowska 8

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynowanie pracy magazynierów (2 osoby)

  • Kontrolowanie właściwego rozmieszczenia towaru w przestrzeni magazynowej

  • Rozmieszczanie towaru na regałach oraz rozładowywanie dostaw

  • Weryfikacja zgodności stanów magazynowych i dokonywanie inwentaryzacji na bieżąco

  • Prace magazynowe.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami lub procesem na magazynie

  • Komunikatywność

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (poniedziałek - piątek, sobota w zamian za dzień wolny w tygodniu),

  • Doświadczenie w obsłudze programów magazynowych

  • Uprawnienia na wózek UDT

  • Niekaralność

To oferujemy

  • Umowę o pracę po okresie próbnym na zleceniu

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania (3200-4000 netto)

  • Stabilność zatrudnienia

  • System premiowania po trzech miesiącach pracy

  • Terminowość wypłat wynagrodzeń i premii

  • Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy

  • Zniżki na firmowe produkty

O nas

Spółka inmotion jest obecna na polskim rynku od 2008 roku – od samego początku specjalizujemy się w sprzedaży odzieży obuwia i artykułów sportowych. Posiadamy własny sklep internetowy inmotion.pl, platformę B2B oraz jesteśmy obecni na portalu allegro.pl.

Do magazynu o powierzchni 1000m2 poszukujemy kandydata na stanowisko: Magazynier-Brygadzista (Logistyk)