Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier - Logistyk

WOJMAR AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA sp. z o.o.

3 5004 000 brutto / mies.
  • Boczna 8, Żory
    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Boczna 8

Żory

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • koordynowanie przepływu materiałów,

  • współpraca z przewoźnikami w zakresie realizacji zleceń transportowych oraz przygotowywanie wysyłek,

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z dystrybucją towarów w kraju i za granicą,

  • nadzór nad obiegiem dokumentacji magazynowej i przewozowej,

  • współpracę z innymi działami w firmie,

  • dbanie o wizerunek firmy,

  • poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających obsługę logistyczną i optymalizujących koszty transportu.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby:

  • komunikatywnej i potrafiącej pracować w zespole,

  • posiadającej dobrą organizację pracy,

  • odpowiedzialnej i samodzielnej,

  • z podstawową znajomością pakietu MS Office,

  • z aktualnym prawem jazdy kat. B oraz uprawnianiami na wózki widłowe

  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie zapewniającym nowoczesne warunki pracy,

  • atrakcyjny system premiowania,

  • możliwość rozwój i awansu,

  • dobrą atmosferę pracy.

O nas

www.wojmar.pl

Wojmar Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.

to międzynarodowa firma zajmująca się sprzedażą rozwiązań dla automatyki przemysłowej.