Magazynier (logistyka wewnętrzna / praca na hali produkcyjnej i magazynie)

Adient Poland Sp. z o.o. Oddział Commercial Seating w SkarbimierzuO firmie

Adient Poland Sp. z o.o. Oddział Commercial Seating w Skarbimierzu

Motoryzacyjna 1

Skarbimierz (pow. brzeski)

Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 75 000 pracowników w 230 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach. Adient Poland Oddział Commercial Seating w Skarbimierzu produkuje kompletne siedzenia do samochodów ciężarowych dla najbardziej uznanych marek. Nasze fotele są rozpoznawane na całym świecie. Adient to gwarancja bezpieczeństwa i jakości na najwyższym poziomie. Organizacja działa w systemie Just-In-Time lub Just-In-Sequence.

W związku z planami dalszego rozwoju zakładu w Skarbimierzu w okolicach Brzegu Opolskiego poszukujemy kandydatów do objęcia stanowiska:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w wysokości 3 652,00 zł brutto / miesiąc
  • Premię miesięczną w wysokości do 15% wynagrodzenia – 547,00 zł brutto
  • Dofinansowanie do dojazdów w wysokości do 380,00 zł / miesiąc
  • Dofinansowanie do stołówki firmowej – 180,00 zł / miesiąc
  • Praca w systemie II zmianowym a w przyszłości w systemie III zmianowym
  • Dobrą atmosferę pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa skanera
  • Realizacja wewnętrznych zamówień materiałowych
  • Dostarczanie komponentów do stanowisk operatorów
  • Obsługa akumulatorowego podnośnikowego wózka widłowego z dyszlem oraz tzw. pociągu logistycznego
  • Sprawdzanie kompletności dostaw

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenie nie jest wymagane
  • Wysokiej sprawności fizycznej
  • Umiejętności organizacji pracy własnej
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
  • Odpowiedzialności i zaangażowania

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Adient Poland Sp. z o.o. Oddział Commercial Seating w Skarbimierzu, ul. Motoryzacyjna 1, 49-318 Skarbimierz-Osiedle (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy