Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Aereco Wentylacja

  • Łomianki

    Łomianki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Prace związane z załadunkiem i rozładunkiem towaru z pomocą wózka widłowego

  • Przyjęcie towaru (rozlokowywanie towaru, przypisywanie lokalizacji) za pomocą skanera kodów kreskowych w magazynie niskiego i wysokiego składowania

  • Kompletowanie i przygotowywanie wysyłek za pomocą skanera kodów kreskowych

  • Utrzymywanie porządku w magazynie - przestrzeganie norm i standardów jakościowych

  • Obsługa programu WMS - moduł magazynowy

Nasze wymagania

  • Pierwsze doświadczenia w pracy na magazynie

  • Umiejętność obsługi wózka wysokiego składowania

  • Dokładność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie

  • Umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane

  • Uprawnienia UDT

  • Znajomość programu WMS

To oferujemy

  • Praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

  • Firma o stabilnej pozycji na rynku

  • Przyjazna atmosfera i warunki pracy w młodym dynamicznym zespole

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z działem HR

2

Spotkanie rekrutacyjne z bezpośrednim przełożonym

3

Witamy w zespole!

AERECO WENTYLACJA Sp. z o.o. - firma z branży wentylacyjnej i pożarowej działająca na rynku B2B.

Przewiń do profilu firmy