Oferta pracy

Corrimex J.Sałapatek, S.Cwajda S.J.

Magazynier

Corrimex J.Sałapatek, S.Cwajda S.J.O firmie

Ogrodowa 11

Łomianki

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, rozładunek wózkiem widłowym, rozpakowanie, ustawienie w magazynie towarów

  • pakowanie i wysyłanie towarów

  • współpraca z firmą kurierską w tym generowanie listów przewozowych

  • dbanie o porządek w magazynie

  • naprawy drobnych elementów elektro-mechanicznych

  • kontakt z serwisantami w terenie w celu zapewnienia prawidłowego obiegu części zamiennych

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • znajomość gospodarki magazynowej

  • podstawy wiedzy technicznej

  • sumienność, dokładność i zaangażowanie

To oferujemy

  • umowę o pracę po okresie próbnym

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilną pracę w rodzinnej atmosferze

  • komputer i telefon służbowy

CORRIMEX to lider w sprzedaży i serwisie myjni samochodowych oraz technicznego wyposażenia stacji paliw. Posiadamy szeroko rozbudowaną sieć serwisową obejmującą teren całej Polski. Przez ostatnie 30 lat zaufały nam największe koncerny paliwowe oraz wielu klientów prywatnych.

Jesteśmy firmą rodzinną zatrudniającą 50 pracowników, gdzie panuje dobra atmosfera pełna rodzinnych wartości.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje