Logo Pracuj.pl

Magazynier

FIBERLINE BUILDING PROFILES POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

FIBERLINE BUILDING PROFILES POLSKA Sp. z o.o.

Prosta 34

Łozienica (pow. goleniowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek/rozładunek aut.
  • Przyjmowanie dostaw/wysyłka materiału gotowego.
  • Dostawa materiału na produkcję/odbiór z produkcji.
  • Sprawdzanie zgodności materiału do przyjęcia/przygotowanych do wysyłki towarów.
  • Czynności związane z wysyłką towaru – pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek.
  • Obsługa urządzeń magazynowych - m.in. wózka widłowego.
  • Regularna inwentaryzacja materiału do produkcji i gotowych wyrobów.
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.
  • Praca w Systemie AX 2012, prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe, aktualne, wydane przez UDT Typu 1.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętności pracy w zespole.
  • Motywacja do pracy oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość MS Office.
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym mile widziany.
  • Znajomość systemu AX 2012 będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Zależy nam na Twoim rozwoju z nami i będziemy Cię w tym aktywnie wspierać;
  • Zależy nam na tym, aby Twoja relacja z Fiberline była dłuższą znajomością, fundamentem twojej kariery a nie przelotnym zawodowym epizodem;
  • Jeśli brzmi to dla Ciebie ciekawie, chętnie z Tobą porozmawiamy. Zrób pierwszy krok, aplikuj.

O nas

Fiberline Building Profiles jest producentem profili kompozytowych wytwarzanych metodą poltruzji. Od wielu lat staramy się łamać stereotypy technologiczne i nieustannie proponujemy nowoczesne, atrakcyjne i przyjazne środowisku rozwiązania. Staramy się być pionierami w tym co i jak robimy, dlatego kładziemy duży nacisk na rozwój własnej wiedzy technologicznej, operacyjnej i procesowej.

Rozpoczęliśmy działalność w Polsce i dlatego zapraszamy Cię do współuczestniczenia w budowaniu firmy. Chcemy Ci dać możliwość pracy w interesującym, międzynarodowym środowisku.

Magazynier, Prosta 34, Łozienica (pow. goleniowski)