Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

P.P.H.U. ZALFON Daniel ZalewskiO firmie

3 4503 650 brutto / mies.
  • Strefowa 19, Lubartów
    Lubartów, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

P.P.H.U. ZALFON Daniel Zalewski

Strefowa 19

Lubartów

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw towaru;

  • Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia asortymentu magazynowego;

  • Rozkładanie asortymentu w magazynie;

  • Oznaczanie i metkowanie asortymentu magazynowego;

  • Sprawdzanie zgodności przygotowanego do wydania asortymentu magazynowego z odpowiednimi dokumentami magazynowymi;

  • Wykonywanie wszystkich czynności związanych z wydaniem / wysyłką asortymentu magazynowego;

  • Obsługa modułu magazynowego w systemie ERP;

  • Obsługa urządzeń magazynowych – m.in. wózka widłowego;

  • Sprawdzanie stanów magazynowych – kompletowanie asortymentu, zgłaszanie uszkodzonych pozycji asortymentowych oraz usuwanie ich z magazynu;

  • Regularna inwentaryzacja magazynu i sprawdzanie zgodności rzeczywistego stanu magazynowego ze stanami magazynowymi wskazywanymi przez system informatyczny;

  • Współpraca z innymi działami firmy;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mile widziane w kierunku logistyki);

  • Minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;

  • Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu obsługi wózków widłowych;

  • Znajomość programu Excel w stopniu co najmniej średnim;

  • Praktyczna znajomość modułu GOSPODARKA MAGAZYNOWA systemu ERP Impuls EVO będzie bardzo dużym, dodatkowym atutem;

  • Znajomość branży elektrotechnicznej, elektronicznej, elektrycznej;

  • Sumienność, solidność, dokładność i uczciwość;

  • Umiejętność organizacji pracy własnej, zdolności organizacyjne, myślenie techniczne i analityczne;

  • Umiejętność pracy w zespole, łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;

Mile widziane

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;

  • Wynagrodzenie 3.450,00 zł – 3.650,00 zł brutto w zależności od posiadanej wiedzy i umiejętności;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Przedsiębiorstwo produkcyjno – handlowo – usługowe „Zalfon” jest firmą rodzinną, która działa na rynku polskim już od wielu lat. Historia naszej firmy sięga lat 90, czyli czasu burzliwych przemian ustrojowych i gospodarczych. Właśnie w 1990 roku zostało założone Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zalfon, którego właścicielem był Sławomir Zalewski – ojciec obecnego właściciela P.P.H.U. „Zalfon” – Daniela Zalewskiego. Bazując on na swojej wiedzy, doświadczeniu oraz zamiłowaniu do elektroniki zbudował podwaliny obecnego obszaru działalności w zakresie teletechniki. Po przejęciu firmy przez syna,

w miarę upływu lat, P.P.H.U. „Zalfon” zaczęło rozszerzać zakres działalności o branże projektowe, produkcyjne i instalacyjne, jednocześnie rozwijając obszar badawczo – rozwojowy, który przynosi nowoczesne rozwiązania w dziedzinie telekomunikacji.

Obecnie firma jest zarządzana przez doświadczoną kadrę menedżerską, która kultywując dotychczasowe tradycje i wartości, rozwija firmę na nowych płaszczyznach działania, wynikiem czego jest obecność P.P.H.U. „Zalfon” na inwestycjach, z zakresu szeroko rozumianej teletechniki, w obrębie całego kraju oraz rozwój produkcji przemysłowej w zakresie energii odnawialnej, obróbki blach i zaawansowanej elektroniki.

Misją naszej firmy jest dostarczanie Klientom firmy i użytkownikom końcowym nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań opartych o najnowsze technologie. Abyśmy byli w stanie temu sprostać nieustannie kształcimy naszą kadrę inżynierską, rozwijamy nasze produkty w oparciu o własne, jak i krajowe know-how, a także dbamy o solidną organizację pracy naszego przedsiębiorstwa.

Przewiń do profilu firmy

W tytule maila proszę wpisać: MAGAZYNIER.