Oferta pracy

Magazynier

SPIŻARNIA sp. z o.o. Spółka KomandytowaO firmie

SPIŻARNIA sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Józefa Franczaka "Lalka"

Lublin

Doświadczonym magazynierom oferujemy nawet:

  • 4000 zł brutto w podstawie
    + dodatki za wydajność 1500 – 1700 zł brutto,
  • (bez nadgodzin - nie chcemy byś pracował więcej niż 8 godzin)
  • brak okresu próbnego,
  • premia za zmianę pracy – 1000 zł.
Magazynier

Kogo potrzebujemy w Spiżarni?

Potrzebujemy Ciebie i Twojego doświadczenia w pracy magazyniera. Najlepiej byłoby, gdybyś miał już uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego (UDT) i aktualną książeczkę sanepidowską.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • przyjęcia i załadunek towarów
  • uzupełnianie i kompletację towarów
  • obsługa wózków widłowych i skanerów systemowych

Za wydają pracę otrzymasz:

  • wynagrodzenie w podstawie do 4000 zł brutto;
  • dodatkowo możesz zarobić do 1700 zł brutto w ramach systemu wynagrodzeń;
  • stabilne zatrudnienie;
  • solidne ubezpieczenie na życie – dzięki temu będziesz spokojny o przyszłość Twojej rodziny i Twoją;
  • pakiet medyczny (tylko dla Ciebie lub Ciebie i Twojej rodziny) – z długą listą specjalistów, wizytami domowymi i większością liczących się w Lublinie placówek;
  • zakupy pracownicze ze zniżką – będziesz mógł zaopatrywać się w produkty spożywcze dostępne w Spiżarni w cenach, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej.
  • posiłki regeneracyjne w trakcie pracy;
  • wygodną i oddychającą odzież do pracy;
  • wspierający Twoją pracę inteligentny system WMS,
  • kartę multisport i fajne imprezy firmowe.

Jakie umiejętności mogą przydać się w pracy w Spiżarni?

Aby pracować w naszej Spiżarni, powinieneś mieć ukończone kursy z obsługi wózków widłowych. Poza tym dobrze byłoby, gdybyś:

  • był sprawny fizycznie;
  • potrafił pracować w zespole i dobrze dogadywać się ze współpracownikami – każdego dnia będziesz współpracować z kolegami i koleżankami z różnych działów. Warto utrzymywać z nimi dobre relacje, by pracowało się lepiej (i efektywniej);
  • był uczciwy względem Spiżarni, tak jak my będziemy uczciwi względem Ciebie;
  • umiał sprawnie manewrować wózkiem i potrafił sięgać najwyższych półek i precyzyjnie ładować palet

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy