Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

MW Lublin Sp. z o.o.O firmie

MW Lublin Sp. z o.o.

Mełgiewska 7/9

Lublin

MW Lublin – jesteśmy firmą działająca w przemyśle motoryzacyjnym zajmująca się produkcją felg stalowych do samochodów osobowych i dostawczych. Wchodzimy w skład grupy kapitałowej CLN. W związku z rozwojem zakładu potrzebujemy pracowników do zapewnienia wsparcia produkcji w zakresie obsługi magazynu centralnego.

Więcej informacji o nas znajdziesz na: www.gruppocln.com
Magazynier

Jeżeli:

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie,
  • Znasz zasady gospodarki magazynowej ,
  • Jesteś punktualny, dyspozycyjny i samodzielny,
  • Umiesz obsługiwać komputer (pakiet MS Office ),
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B,
  • Jesteś osobą samodzielną, kreatywną i odpowiedzialną,
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie 3-zmianowym: 6-14, 14-22, 22-6,
  • Posiadasz uprawnienia zezwalające na kierowanie wózkami jezdniowymi (dodatkowy atut),
  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (dodatkowy atut),

To właśnie Ciebie szukamy!

Jakie zadania czekają Cię na stanowisku pracy:

  • Przyjmowanie dostaw materiałów i części oraz rozkładanie ich w magazynie
  • Wydawanie materiałów i części z magazynu
  • Monitorowanie stanów magazynowych
  • Przygotowywanie zgłoszeń zapotrzebowania na określony asortyment i potwierdzenie wykonywanych usług

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i specjalistycznych szkoleń oraz wsparcie współpracowników i przyjazną atmosferę w pracy
  • Dofinansowanie z ZFŚS na święta oraz „wczasy pod gruszą”
  • Dofinansowanie do wybranej formy benefitu (opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe)
  • Nagrody w ramach Systemu Pomysłów Pracowniczych
  • Imprezy integracyjne, zabawy choinkowe, konkursy i paczki mikołajkowe dla dzieci

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę/nie wyrażam zgody* na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Lublin Sp. z o.o. w zawartych w aplikacji CV w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych przez okres 1 roku.

Wyrażam zgodę/nie wyrażam zgody* na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Lublin Sp. z o.o. zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach (wymagane jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO).

* niepotrzebne usunąć

Ogłoszenie archiwalne