Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Aliplast Sp. z o. o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • załadunki / rozładunki

  • wprowadzanie danych do systemu i prowadzenie wymaganej dokumentacji

  • przestrzeganie obowiązujących procedur jakościowych i bezpieczeństwa

  • współpraca z innymi działami firmy

  • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie,

Nasze wymagania

Wymagania kwalifikacyjne:

• obsługa komputera (Word, Excel, środowisko Windows)

• mile widziana znajomość podstaw gospodarki magazynowej

• mile widziana umiejętność obsługi suwnic i wózków widłowych

Od kandydata oczekujemy:

• dokładności

• terminowości

• systematyczności

• operatywności

• komunikatywności

• umiejętności pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę )

  • przyjazną atmosferę pracy

  • premię roczną, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia w PZU, PPE, kartę Multisport