Oferta pracy

Magazynier

Herbapol Lublin S.A.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Od powstania firmy w 1949 roku, misją Herbapol-Lublin S.A. jest czerpanie inspiracji z natury i dostarczanie konsumentom produktów najwyższej jakości. Jako lider rynku syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, zielonych, funkcjonalnych i czerwonych nieustannie pracujemy nad rozwojem portfolio, zgodnie z aktualnymi trendami i oczekiwaniami konsumentów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników umiejętnie łączymy tradycję z nowoczesnością, zdobywając zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów.

Aktualnie do naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Opis stanowiska:

  • kompletowanie zamówień
  • przyjmowanie dostaw
  • załadunek i rozładunek towarów
  • dbanie o porządek w magazynie

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność (praca zmianowa również w weekendy)
  • pracowitości, zaangażowania, odpowiedzialności
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych (mile widziane)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w uznanej firmie produkcyjnej
  • do wynagrodzenia premia
  • prywatna opieka medyczna
  • pakiet dodatkowych benefitów: bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku, bony mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • oferujemy pożyczki i zapomogi w oparciu a ZFŚS
  • rabaty w firmowym sklepie Herbapol
Lublin - Aplikuj

Poniatowa - Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne