Oferta pracy

Magazynier

Spiżarnia sp. z o.o. Spółka KomandytowaO firmie

4 000 brutto / mies.

Spiżarnia sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Józefa Franczaka "Lalka" 12

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcia i załadunek towarów

  • uzupełnianie i kompletację towarów

  • obsługa wózków widłowych i skanerów systemowych

Nasze wymagania

  • powinieneś mieć ukończone kursy z obsługi wózków widłowych;

  • być sprawny fizycznie;

  • pracować w zespole i dobrze dogadywać się ze współpracownikami – każdego dnia będziesz współpracować z kolegami i koleżankami z różnych działów. Warto utrzymywać z nimi dobre relacje, by pracowało się lepiej (i efektywniej);

  • być uczciwy względem Spiżarni, tak jak my będziemy uczciwi względem Ciebie;

  • umieć sprawnie manewrować wózkiem i potrafił sięgać najwyższych półek i precyzyjnie ładować palety.

To oferujemy

  • wynagrodzenie w podstawie do 4000 zł brutto;

  • dodatkowo możesz zarobić do 1700 zł brutto w ramach systemu wynagrodzeń;

  • stabilne zatrudnienie – zależy nam na długoterminowej współpracy;

  • wciąż unowocześniane narzędzia i warunki pracy;

  • przyjazną i nieformalną atmosferę, zatrudniamy fajnych ludzi;

  • perspektywę rozwoju zawodowego – chcemy by nasi ludzie doskonalili się wraz z organizacją

  • możliwość dorzucenie swoich pięciu groszy do każdego projektu: słuchamy ludzi i bierzemy pod uwagę ich pomysły;

  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

  • tanie zakupy spożywcze w firmowym sklepiku;

  • upominki z okazji i bez okazji, celebrowanie małych sukcesów 🙂