Oferta pracy

Magazynier

Herbapol Lublin S.A.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie zamówień

  • przyjmowanie dostaw

  • załadunek i rozładunek towarów

  • dbanie o porządek w magazynie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjność (praca zmianowa również w weekendy)

  • pracowitość, zaangażowanie, odpowiedzialność

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia

  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych (mile widziane)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w uznanej firmie produkcyjnej

  • do wynagrodzenia premia

  • prywatna opieka medyczna

  • pakiet dodatkowych benefitów: bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku, bony mikołajkowe dla dzieci pracowników

  • oferujemy pożyczki i zapomogi w oparciu a ZFŚS

  • rabaty w firmowym sklepie Herbapol

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

Herbapol Lublin S.A.

Od powstania firmy w 1949 roku, misją Herbapol-Lublin S.A. jest czerpanie inspiracji z natury i dostarczanie konsumentom produktów najwyższej jakości.

Jako lider rynku syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, zielonych,

funkcjonalnych i czerwonych nieustannie pracujemy nad rozwojem portfolio,

zgodnie z aktualnymi trendami i oczekiwaniami konsumentów.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników umiejętnie łączymy

tradycję z nowoczesnością, zdobywając zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów.

Przewiń do profilu firmy