Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Amerpharma Sp. z o.o.O firmie

3 7003 900 brutto / mies.
  • Makowa 6, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Amerpharma Sp. z o.o.

Makowa 6

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie gotowych wyrobów z produkcji z dnia poprzedniego

  • przyjmowanie dostaw (kontrola wizualna dostarczonej palety, ilości dostarczonego towaru zgodnie z WZ, dat ważności, ułożenie towaru na magazynie wg wyznaczonych stref)

  • kontrola jakości przyjmowanych towarów zgodnie z wewnętrznymi normami

  • prowadzenie rejestru dostaw

  • przygotowanie wyrobów gotowych do wysyłki (sprawdzenie kompletności dokumentów z produkcji, sprawdzenie ilościowe towaru, ostretchowanie zgodnie ze standardami firmy)

  • wydanie gotowego towaru kurierowi

  • prowadzenie rejestru wysyłek

  • bieżąca realizacja zamówień z produkcji na surowce i opakowania

  • utrzymywanie porządku i kontrola czystości na magazynie

  • sprawdzanie temperatur na magazynach

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki jezdniowe UDT - obowiązkowo

  • książeczka sanepid aktualna - obowiązkowo

  • doświadczenie w pracy na magazynie

  • mile widziane prawo jazdy kat C

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • otwarte i przyjazne środowisko pracy

  • otwartość pracodawcy na realizację własnych pomysłów

  • ciekawe benefity dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

AmerPharma to firma, która specjalizuje się w produkcji żywności funkcjonalnej, odżywek dla sportowców i suplementów diety. Nasze produkty sprzedajemy w ponad 30 krajach. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy specjalizującej się w obszarze foodtech Bayn Group AB. Rozwijanie nowych produktów jest naszą pasją, a zadowolenie klienta celem firmy. Zespół składa się z ludzi ambitnych, z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich w międzynarodowych korporacjach. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników prężnie się rozwijamy, a nasze wyniki zostały w 2018 roku docenione Wyróżnieniem w Konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublina w kategorii „Młode Firmy”.

Przewiń do profilu firmy

Regularnie pytamy naszych pracowników o poziom zadowolenia z pracy. Co najbardziej cenią w Amerpharmie?

  • dobrą pensję, która zawsze jest na czas

  • atmosferę

  • możliwość rozwoju i awansu

  • Dołącz do grona naszych zadowolonych pracowników :)