Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

KADE KRZYSZTOF DROZDOWSKIO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie mebli do wysyłki dla klientów (pakowanie na palety lub paczki)

  • Dbanie o właściwe zabezpieczenie towaru do wysyłki

  • Przyjmowanie towarów do magazynu

  • Dbanie o należyte rozmieszczenie towarów w magazynie

  • Utrzymanie magazynu w należytym porządku

  • Wykonywanie drobnych napraw mebli (woskowanie, szlifowanie, lakierowanie itp.)

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobrej umiejętności prowadzenia pojazdów ciężarowych do 3,5 tony

  • Odpowiedzialności, terminowości oraz zaangażowania w wykonywaną pracę

  • Gotowość do pracy fizycznej w trybie zmianowym od godz. 10 do 19 w dniach poniedziałek - sobota

Mile widziane

  • Zdolności manualne w zakresie drobnych napraw

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom

  • Pracę w małym, ale zgranym zespole

KADE KRZYSZTOF DROZDOWSKI

Firma Cudne Meble to producent i sprzedawca mebli z litego drewna. Prowadzimy sklep stacjonarny w Lublinie i sklep internetowy. Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Magazynier.

Przewiń do profilu firmy