Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Hurtownia Energo BAT Ewa Kowalczuk

  • Turystyczna 59, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Turystyczna 59

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • pakowanie towarów według faktur

  • przyjmowanie i sprawdzanie towarów według dokumentów PZ

  • odpowiedzialność za powierzone mienie

  • stosowanie się do panujących procedur oraz przepisów BHP

  • dbanie o czystość magazynu

  • dbanie o wizerunek Firmy

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność

  • wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne

  • determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • świadczysz pracę na podstawie umowy o pracę

  • od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8,00 – 16,00

  • pracujesz w ogrzewanych pomieszczeniach magazynowych

  • masz do dyspozycji wózek widłowy

  • reprezentujesz Firmę o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • współpracujesz ze zgranym zespołem ludzi

Hurtownia Energo BAT to uznany dostawca produktów elektrotechnicznych renomowanych producentów. Historia naszej działalności sięgająca roku 1994 pozwoliła nam zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku i bardzo dobrą renomę w branży.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się TYLKO z wybranymi kandydatami.