Logo Pracuj.pl

Magazynier

Sas Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie.
  • Jasno określony zakres obowiązków i system wynagradzania.
  • Pracę w przyjaznym środowisku.
  • Pakiet medyczny.

O nas

Spółka SAS zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości produktów do przemysłu meblowego, działamy na polskim rynku nieprzerwanie od 1994 roku, aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w oddziale naszej firmy w Lublinie na stanowisko: MAGAZYNIER. Zadaniem zatrudnionej osoby będzie głównie przyjmowanie i wydawanie towaru, sporządzanie dokumentów magazynowych. Zależy nam na osobach szukających stabilności i przewidywalności w pracy. Szukamy pracowników poważnie podchodzących do swoich obowiązków.

Magazynier, Lublin