Logo Pracuj.pl

ALCO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 000–5 000
brutto / mies.
  • Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    nadgodziny

ALCO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Blacharska 7

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,
  • Dbanie o porządek na magazynie oraz bezpieczeństwo powierzonego towaru,
  • Obsługa urządzeń magazynowych
  • Wydawanie i przyjmowanie towarów na magazyn
  • Przygotowanie wysyłek zgodnie z zamówieniem,
  • Rozładunek i załadunek towarów,
  • Przewóz i dostarczenie towarów do klienta

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • Odpowiedzialność,
  • Dyspozycyjność;
  • Operatywność i rzetelność w działaniu,

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wiedzy, doświadczenia i zaangażowania,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Praca w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

O nas

Firma ALCO powstała w 2002 roku. Rozpoczęliśmy działalność od sprzedaży architektonicznych systemów aluminiowych ALUPROF S.A., których zostaliśmy przedstawicielem regionalnym we wschodniej części Polski. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku rozszerzyliśmy ofertę sprzedaży i usług o kolejne segmenty: blachy aluminiowe i ocynkowane, okucia budowlane, systemy przeciwpożarowe, stopy twarde aluminium itd.

Magazynier, Blacharska 7, Lublin