Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 14.03.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    HAP Armatura Sp. z o.o. już blisko 30 lat prężnie działa na rynku lubelskim i podkarpackim. Firma powstała w celu świadczenia najwyższej jakości usług w zakresie doboru i sprzedaży produktów armatury instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacji oraz sieci i przyłączy wodno-kanalizacyjnych.

    HAP Armatura Sp. z o.o. to przede wszystkim personel pracujący w centrali w Lublinie i siedmiu oddziałach terenowych: w Chełmie, Zamościu, Puławach, Białej Podlaskiej , Stalowej Woli, Lubaczowie i Rzeszowie. Zespół pracowników HAP składa się z otwartych na potrzeby każdego klienta, doświadczonych konsultantów, inżynierów oraz techników.

    Obecnie poszukujemy ludzi z pasją do sprzedaży na stanowisko:
    Magazynier
    Miejsce pracy: Lublin
    Zadania:
    • przyjmowanie towarów do magazynu
    • wydawanie towarów z magazynu
    • dbanie o należyte rozmieszczenie towarów w magazynie
    • dbanie o właściwe zabezpieczenie towaru
    • utrzymanie magazynu w należytym porządku

    Wymagania:

    • dobra znajomość oferty produktowej
    • dobra znajomość branży instalacyjnej
    • wykształcenie średnie techniczne

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • przyjazna atmosferę
    • nowoczesne narzędzia pracy

     Dołącz do nas !

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.