Magazynier

  • Lublin, lubelskie
  • Pracownik fizyczny
  • 17.06.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 17.07.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Egen S.A. jest autoryzowanym dostawcą płytek ceramicznych do sieci marketów miedzy innymi OBI, Leroy Merlin. Posiadamy sieć odbiorców płytek ceramicznych ponad 1000 klientów hurtowych w 8 krajach Europy.

    Naszą misją jest stałe zapewnienie oferty towarowej na najwyższym światowym poziomie oraz profesjonalnej obsługi przez zespół doświadczonych doradców, przedstawicieli handlowych i projektantów.
    Magazynier
    Miejsce pracy: Lublin

    Główne zadania:

    • kompletowanie wydań dla klientów,
    • przygotowywanie wydań do wysyłki,
    • rozmieszczenie i układanie przyjmowanych towarów,
    • kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym.

    Wymagania:

    • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ.

    bottom
    Zadzwoń Aplikuj teraz