Oferta pracy

Magazynier (m/k)

SPOKEY SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niedźwiedziniec 10

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, rozmieszczanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją magazynową

  • Dokonywanie kontroli towarów „na wejściu i wyjściu” pod względem ilościowym i jakościowym

  • Kompletowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki

  • Czynny udział w pracach porządkowych i inwentaryzacyjnych

  • Zachowanie norm i standardów BHP

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie min. 1 rok

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Znajomość zasad BHP i PPOŻ

  • Dobra organizacja czasu pracy, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dokładność, punktualność, odpowiedzialność

Mile widziane

  • Uprawnienia operatora wózków widłowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Dobrą kawę i herbatę bez ograniczeń

  • Rabaty na zakup sprzętu sportowego

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Sport to nasza pasja! …i od tego wszystko się zaczęło. To ona daje nam siłę i chęć do działania. To właśnie ona sprawia, że jesteśmy tak dynamiczną i ambitną marką.

Posiadając w swoim portfolio produkty z kategorii Fitness, Skating czy Outdoor towarzyszymy naszym Klientom w rozwijaniu pasji i zachęcamy do aktywnego spędzania czasu.

Przewiń do profilu firmy