Magazynier (m/k)

  • Komorniki (pow. średzki), Środa Śląska, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 20.03.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 19.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Eldisy Polska Sp z o.o., produkująca uszczelki gumowe dla branży motoryzacyjnej, budowlanej i agd, poszukuje kandydatów/-tek na stanowisko:

    MAGAZYNIER (M/K)
    Miejsce pracy: Komorniki (Środa Śląska)

    Zadania na stanowisku:

    • zaopatrywanie produkcji w materiały zgodnie z zasadami obowiązującymi w magazynie,
    • załadunki/rozładunki aut towarowych,
    • księgowanie skanerem ruchów materiałowych w SAP,
    • wystawianie dokumentów wydania/zwrotu z obszarów magazynu/produkcji,
    • udział w inwentaryzacjach.

    Jesteś osobą, której szukamy, jeśli:

    • posiadasz uprawnienia UDT i doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
    • lubisz pracę w zespole,
    • wyrażasz gotowość do pracy w systemie 3 -zmianowym.

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • wsparcie w realizowaniu pasji,
    • dodatkowe świadczenia (m.in. świadczenia pieniężne na święta, wyprawka szkolna dla dzieci pracowników, ubezpieczenie na życie, karta sportowo-rekreacyjna OK System),
    • przyjazną atmosferę pracy.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Eldisy Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Komornikach (55-300), ul. Polna 27, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w sądzie rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000229644, NIP: 9131550705, REGON: 022004572 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko zawarte w ogłoszeniu”.

    Jeśli wyraża Pani/ Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dołączenie dodatkowej zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Eldisy Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Komornikach (55-300), ul. Polna 27, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w sądzie rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000229644, NIP: 9131550705, REGON: 022004572 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska”.

    W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected]