Logo Pracuj.pl

Magazynier - Magazyn Centralny

Tuplex TD Sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Tuplex TD Sp. z o.o.

Księcia Ziemowita 19

Targówek

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw
  • alokacja towaru w magazynie
  • kompletacja zamówień

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie w realizacji zadań
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT - mile widziane

To oferujemy

  • finansowanie kursów na obsługę wózków widłowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ubezpieczenie medyczne
  • pracę 2-zmianową w systemie od poniedziałku do piątku
  • przyjazną atmosferę pracy w nowocześnie zorganizowanej firmie z pozycją lidera branżowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Tuplex TD sp. z o.o. – ogólnopolski lider w dystrybucji tworzyw sztucznych w obszarze BUDOWNICTWA * PRZEMYSŁU * REKLAMY. Naszą działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1990 roku, dziś jesteśmy dużą międzynarodową organizacją, współpracującą ze światowymi koncernami.

Aktualne oferty pracodawcy
MA/CE/050123

Magazynier - Magazyn Centralny, Księcia Ziemowita 19, Targówek, Warszawa