Oferta pracy

Magazynier (magazyn części zamiennych) - umowa zlecenie

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.

Jakuba Potockiego 1

Jaktorów (pow. grodziski)

Twój zakres obowiązków

Praca w magazynie części zamiennych

Umowa zlecenie na min. 3 miesiące – z możliwością przedłużenia

Praca zmianowa - godziny pracy: 08:00-16:00/ 11:00-19:00

Zakres obowiązków:

• rozładunek i załadunek wózków widłowych / części zamiennych

• dbanie o prawidłowy przepływ towarów i dostaw w magazynie oraz ich kontrola jakościowo-ilościowa

• wystawianie i kontrola przyjmowanych dokumentów magazynowych

• ochrona składowanych towarów przed uszkodzeniem i utratą ich wartości

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie we współpracy z kierowcami

  • odpowiedzialność, dokładność, zdyscyplinowanie

  • umiejętność obsługi komputera w stopniu dobrym

Mile widziane

  • uprawnienia operatorskie na wózki widłowe

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę zlecenie na min. 3 miesiące – z możliwością przedłużenia

  • Pracę zmianową, godziny pracy: 08:00-16:00/ 11:00-19:00

  • Piłkarską drużynę firmową – piłka nożna