Oferta pracy

Magazynier magazyn palet

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

4 1004 700 brutto / mies.
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Daniszewska 15

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wydawanie palet

  • Składowanie palet w miejscach do tego wyznaczonych

  • Weryfikowanie palet przyjmowanych od kierowców

  • Nadzór nas stanem palet w magazynie paletowym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w magazynie – mile widziana znajomość gospodarki paletowej

  • Gotowość do pracy 3-zmianowej

  • Uczciwość, sumienność, punktualność, dyspozycyjność

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych z napędem elektrycznym

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym magazynie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe od 4100 do 4700 pln - uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanych uprawnień oraz miesięczna premia do 700 pln

  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa lub bilety do kina, paczki dla pracowników, karty zniżkowe na paliwo, karty Sim dla Ciebie i rodziny w atrakcyjnej cenie itp

  • Elastyczny czas pracy i wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku)

  • 30-minutową przerwę wliczoną do czasu pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • paliwo w korzystnej cenie

  • benefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefit

  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

  • zniżki z kartą Makro

Złapiesz kontakt z fajnymi ludźmi, zyskasz super wspomnienia ze spotkań integracyjnych i odkryjesz dla siebie ciekawą ścieżkę rozwoju.

Mamy drive do rozwoju!

I dlatego jako Raben rozwijamy się nieustannie od niemal 90 lat. Każdego dnia podbijamy europejskie i krajowe drogi. Posiadamy ponad 130 lokalizacji w 14 państwach - i wciąż nam mało! Pewnie dlatego cieszymy się opinią lidera w branży logistycznej. To nie przeszkadza nam przy okazji naprawdę dobrze się bawić - w pracy i poza nią. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy