Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier / Magazynierka

AUTO-PARTNER HOLDING SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

3 0004 850 brutto / mies.
  • Magazynowa 7, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

AUTO-PARTNER HOLDING SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Magazynowa 7

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Praca w systemie dwuzmianowym: 6-14, 14-22

  • Praca na skanerach przy przyjmowaniu i wydawaniu towarów

  • Kompletacja paczek dla klientów

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe I WJO dodatkowym atutem

  • Mile widziane osoby z okolic Kowali, Gdańska Południowego, Pruszcza Gdańskiego, Kolbud

To oferujemy

  • typ umowy : umowa o pracę

  • wymiar czasu pracy : pełny etat

  • zarobki brutto: 3000 – 4850/ mies.

  • premię uzależnioną od wydajności na magazynie

  • podwyżkę po przepracowaniu okresu próbnego

  • dodatkowo płatne soboty

  • dodatek frekwencyjny

  • umożliwiamy transport autobusem firmowym z przystankami:

  • Gdańsk Żabianka, ul. Subisława 50 - Galeria Bałtycka - Dworzec Główny w Gdańsku - Magazyn Centralny Kowale ul. Magazynowa 7

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Auto-Partner to ponad trzydzieści lat doświadczenia w sprzedaży części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. Od 1983 roku jesteśmy wiodącym dystrybutorem części samochodowych w Trójmieście oraz w Polsce północnej

Przewiń do profilu firmy