Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier / Magazynierka

AUTO-PARTNER HOLDING SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

3 000‐4 850 zł brutto / mies.

AUTO-PARTNER HOLDING SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Magazynowa 7

Gdańsk

Auto-Partner to ponad trzydzieści lat doświadczenia w sprzedaży części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. Od 1983 roku jesteśmy wiodącym dystrybutorem części samochodowych w Trójmieście oraz w Polsce północnej

www.autopartner.pl

Opis stanowiska :

  • Praca w systemie dwuzmianowym: 6-14, 14-22
  • Praca na skanerach przy przyjmowaniu i wydawaniu towarów
  • Kompletacja paczek dla klientów

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe I WJO dodatkowym atutem
  • Mile widziane osoby z okolic Kowali, Gdańska Południowego, Pruszcza Gdańskiego, Kolbud.

Oferujemy:

  • Typ umowy : umowa o pracę
  • Wymiar czasu pracy : pełny etat
  • Zarobki brutto: 3000 – 4850/ mies.
  • Benefity:
    • premię uzależnioną od wydajności na magazynie
    • podwyżkę po przepracowaniu okresu próbnego
    • dodatkowo płatne soboty
    • dodatek frekwencyjny
    • opieka medyczna Luxmed
  • Umożliwiamy transport autobusem firmowym z przystankami:
    Gdańsk Żabianka, ul. Subisława 50 - Galeria Bałtycka - Dworzec Główny w Gdańsku - Magazyn Centralny Kowale ul. Magazynowa 7

Ogłoszenie archiwalne