Magazynier/ Magazynierka

Grupa FIEGE Polska

  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

aleja Jana Pawła II 196

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • zajmiesz się przyjmowaniem/wydawaniem towarów do/z magazynu oraz ich oznaczaniem w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe,

  • będziesz obsługiwać wózek widłowy,

  • dopilnujesz właściwego rozmieszczenia towarów na powierzchni magazynu,

  • zadbasz o utrzymanie ładu i porządku w miejscu pracy i będziesz chronić powierzone mienie,

  • nauczysz się prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową,

  • będziesz odpowiadać za informowanie przełożonego o nieprawidłowościach występujących w procesach magazynowych.

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym,

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT (możliwość skierowania na kurs przez pracodawcę),

  • wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,

  • umiejętność współpracy zespołowej.

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej.

To oferujemy

  • stałe godziny pracy w ramach systemu zmianowego, przewidywalny grafik,

  • stabilność zatrudnienia, umowę o pracę na pełen etat,

  • wysokie standardy bezpieczeństwa pracy,

  • bogaty pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej, dodatek świąteczny i urlopowy, spotkania integracyjne),

  • przejrzysty system wynagradzania i premiowania (wynagrodzenie bazowe - podwyżka po roku pracy, premia i dodatki za pracę w godzinach nocnych),

  • gwarantowaną minimum 1 podwyżkę w roku,

  • realne możliwości rozwoju (zdobycie dodatkowych uprawnień) i awansu (stanowiska biurowe oraz liderskie),

  • dbałość o dobre standardy zarządzania - przełożeni, z którymi chce się współpracować!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych.

W Krakowie zarządzamy magazynami, administracją procesów logistycznych oraz udzielamy wsparcia produkcyjnego w wybranych obszarach w zakładzie przemysłowym naszego Klienta - Philip Morris Polska

W Stanowicach zarządzamy magazynem przy zakładzie przemysłowym naszego Klienta z branży spożywczej.

Szukasz nowych możliwości zawodowych w inspirującym środowisku pracy, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju u stabilnego pracodawcy?

Mamy zatem odpowiednią pozycję dla Ciebie w naszych jednostkach - w Krakowie i w Stanowicach.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje