Oferta pracy

Magazynier/Magazynierka

HEBE Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja

Przejazdowa 58

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i rozmieszczanie towarów przyjeżdżających do Centrum

  • Przygotowywanie i wydawanie towarów dla drogerii i aptek Hebe

  • Poznawanie specyfiki pracy w różnych jednostkach Centrum Dystrybucji

Nasze wymagania

  • Twoje mocne strony to dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań

  • Jesteś dyspozycyjny(a) i odpowiedzialny(a)

  • Masz uprawnienie na wózki widłowe. Jeśli chcesz je dopiero zrobić – również zapraszamy do aplikowania - będziesz mieć u nas taką możliwość.

To oferujemy

  • Umowa o pracę bez okresu próbnego od pierwszego dnia

  • Premia roczna uznaniowa

  • Obiad z deserem w czasie pracy za symboliczne 1 zł

  • Bezpłatny dowóz z i do stacji PKP Pruszków oraz okolicznych miejscowości

  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

  • Wynagrodzenie płatne zawsze na czas, do 10 dnia miesiąca

  • Dopłaty do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport

  • Grafik ustalany z miesięcznym wyprzedzeniem

  • Bezpieczeństwo oraz nowoczesne narzędzia pracy

  • Możliwość awansu na stanowiska biurowe w Centrum Dystrybucyjnym lub Biurze Hebe

  • Szacunek i poczucie, że Twoja praca jest dla nas ważna!

  • Benefity

  • obiad z deserem w czasie pracy za symboliczne 1 zł

  • bezpłatny dowóz z i do stacji PKP Pruszków

  • zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

  • dopłaty do prywatnej opieki medycznej i karty multisport

  • bezpieczeństwo oraz nowoczesne narzędzia pracy

Zapraszamy do Hebe - jednej z największych sieci drogerii w Polsce. Tu wszystko nabiera kolorów, a paleta produktów jest tak samo szeroka jak możliwości.

Przewiń do profilu firmy