Logo Pracuj.pl

Magazynier/Magazynierka

DLM Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie oraz pakowanie zamówień dla klientów
  • Przyjmowanie dostaw
  • Rozmieszczanie towarów w magazynie
  • Inne prace magazynowe

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osób pracowitych, uczciwych, sumiennych oraz dokładnych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie oraz uprawnienia na wózki widłowe
  • Prawo jazdy kat.B mile widziane

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Możliwość pracy nadgodzinowej

DLM sp. z o.o. jest największym na polskim rynku dystrybutorem produktów fryzjerskich oraz kosmetyków profesjonalnych. Zaopatrujemy naszych klientów m.in. w produkty marek Ronney, Kallos, L’Oréal Professionnel, Schwarzkopf, Kativa, Matrix, Goldwell i wiele innych.

Magazynier/Magazynierka, Wrocław